Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.625

Rīgā 2011.gada 9.augustā (prot. Nr.47 2.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 22.septembra noteikumos Nr.775 "Aeronavigācijas informācijas sagatavošanas un izplatīšanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par aviāciju" 54.panta trešo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2008.gada 22.septembra noteikumos Nr.775 "Aeronavigācijas informācijas sagatavošanas un izplatīšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2008, 150.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 2.punktā vārdus "Eiropas Savienības tiesību aktu" ar vārdiem un skaitļiem "Komisijas 2010.gada 26.janvāra (ES) Regulas Nr. 73/2010, ar ko nosaka prasības attiecībā uz aeronavigācijas datu un aeronavigācijas informācijas kvalitāti vienotajā Eiropas gaisa telpā".

2. Izteikt 6.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.1. aeronavigācijas informācijas publikācija visiem gaisa telpas lietotājiem, tajā skaitā tās grozījumi un papildinājumi;".

3. Izteikt 8.punktu šādā redakcijā:

"8. Aeronavigācijas informācijas daļa aeronavigācijas informāciju iegūst no institūcijām un komersantiem (turpmāk - aeronavigācijas informācijas sniedzēji), kas tieši vai pakārtoti saistīti ar civilās, militārās aviācijas un citu valsts gaisa kuģu lidojumu drošību."

4. Papildināt noteikumus ar 13.1 punktu šādā redakcijā:

"13.1 Ja, veicot ģeodēziskos darbus, konstatēti aeronavigācijas elementiem un gaisa kuģu lidojumu drošībai potenciāli bīstami objekti, valsts aģentūra "Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra" veic ģeodēzisko darbu rezultātu ekspertīzi aviācijas vajadzībām un ekspertīzes rezultātus iesniedz Aeronavigācijas informācijas daļai. Aeronavigācijas informācijas daļa nosaka šajā punktā minētās aeronavigācijas informācijas iesniegšanas formu un saturu."

5. Papildināt noteikumus ar 33.1 punktu šādā redakcijā:

"33.1 Aeronavigācijas informāciju, kas satur zemes virsmas reljefa datus, izplata atbilstoši aeronavigācijas informācijas sniedzēja datu izmantošanas noteikumiem, aeronavigācijas informācijas publikācijā norādot ziņas par minētās informācijas pieejamību."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A.Pabriks

24.08.2011