Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju"

Izdarīt likumā "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1994, 6., 14.nr.; 1996, 23.nr.; 1997,15.nr.; 1998, 9.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 3.pantu ar divpadsmito daļu šādā redakcijā:

"12. Ja privatizējamais valsts vai pašvaldības uzņēmums vai uzņēmējsabiedrība tiek pasludināta par maksātnespējīgu, šā uzņēmuma vai uzņēmējsabiedrības maksātnespējas process notiek saskaņā ar likumu "Par uzņēmumu un uzņēmējsabiedrību maksātnespēju"."

2. 6.pantā:

izslēgt otrās daļas trešo teikumu;

izslēgt otrās daļas pēdējo teikumu;

papildināt otro daļu ar šāda satura tekstu:

"Ja, privatizējot valsts vai pašvaldības uzņēmumu vai uzņēmējsabiedrību, tiek izmantots šā likuma 3.panta trešās daļas 8.punktā minētais privatizācijas paņēmiens un attiecīgais uzņēmums vai uzņēmējsabiedrība ir pasludināta par maksātnespējīgu, par maksāšanas līdzekli nedrīkst izmantot privatizācijas sertifikātus."

3. Izteikt 9.panta pirmās daļas pirmo teikumu šādā redakcijā:

"Privatizācijas aģentūras darbību pārrauga Ministru kabineta iecelta padome, kas tiek izveidota un darbojas saskaņā ar likumu "Par valsts un pašvaldību kapitāla daļu pārvaldi uzņēmējsabiedrībās" un likumu "Par akciju sabiedrībām"."

Pārejas noteikums

Ar šā likuma spēkā stāšanos spēku zaudē Satversmes 81.panta kārtībā izdotie Ministru kabineta noteikumi nr.9 "Grozījumi likumā "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju"" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1999, 3.nr.).

Likums Saeimā pieņemts 1999.gada 18.martā.

Valsts prezidents G.Ulmanis

Rīgā 1999.gada 30.martā

13.04.1999