Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.407

Rīgā 2011.gada 24.maijā (prot. Nr.32 32.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 5.decembra noteikumos Nr.983 "Būvniecības informācijas sistēmas noteikumi"

Izdoti saskaņā ar Būvniecības likuma 2.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2006.gada 5.decembra noteikumos Nr.983 "Būvniecības informācijas sistēmas noteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 195.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 1.punktu aiz vārdiem "(turpmāk - sistēma) būvniecības" ar vārdiem "(ieskaitot būvniecību, kurai normatīvie akti nosaka īpašu būvniecības procesa kārtību)".

2. Izteikt 3.1.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.1.4. citu institūciju izsniegtie un citās institūcijās iesniegtie ar būvniecību (ieskaitot būvniecību, kurai normatīvie akti nosaka īpašu būvniecības procesa kārtību) saistītie dokumenti;".

3. Aizstāt 5.punkta ievaddaļā vārdus "iesaistītas šādas institūcijas" ar vārdiem "iesaistīti šādi dalībnieki".

4. Izteikt 5.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.2. nozaru ministrijas - Aizsardzības ministrija, Finanšu ministrija, Iekšlietu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Kultūras ministrija, Labklājības ministrija, Satiksmes ministrija, Tieslietu ministrija, Zemkopības ministrija, Veselības ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija - un to padotībā esošās institūcijas, kā arī valsts pārvaldes iestādes - Valsts kontrole, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, Ģenerālprokuratūra, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija;".

5. Izteikt 5.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.4. sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji."

6. Aizstāt 7.punktā vārdu "Institūcijas" ar vārdiem un skaitli "Šo noteikumu 5.punktā minētie dalībnieki".

7. Aizstāt 8.punktā vārdus "minētajām institūcijām" ar vārdiem "minētajiem dalībniekiem".

8. Papildināt noteikumus ar informatīvu atsauci uz Eiropas Savienības direktīvu šādā redakcijā:

"Informatīva atsauce uz Eiropas Savienības direktīvu

Noteikumos iekļautas tiesību normas, kas izriet no Eiropas Parlamenta un Padomes 2009.gada 25.novembra Direktīvas 2009/140/EK, ar ko izdara grozījumus direktīvā 2002/21/EK par kopējiem reglamentējošiem noteikumiem attiecībā uz elektronisko komunikāciju tīkliem un pakalpojumiem, direktīvā 2002/19/EK par piekļuvi elektronisko komunikāciju tīkliem un ar tiem saistītām iekārtām un to savstarpēju savienojumu un direktīvā 2002/20/EK par elektronisko komunikāciju tīklu un pakalpojumu atļaušanu."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs A.Kampars

03.06.2011