Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2013. gada 24. septembra noteikumus Nr. 990 "Noteikumi par valsts nodevas apmēru par pārvadātāja licences izsniegšanu kravu pārvadājumiem un pasažieru pārvadājumiem pa dzelzceļu".
Ministru kabineta noteikumi Nr.376

Rīgā 2011.gada 17.maijā (prot. Nr.31 23.§)
Noteikumi par valsts nodevas apmēru par pārvadātāja licences izsniegšanu kravu pārvadājumiem un pasažieru pārvadājumiem pa dzelzceļu
Izdoti saskaņā ar Dzelzceļa likuma 34.panta septīto daļu

1. Noteikumi nosaka valsts nodevas apmēru par pārvadātāja licences izsniegšanu kravu pārvadājumiem un pasažieru pārvadājumiem pa dzelzceļu. Noteikumi nav attiecināmi uz Dzelzceļa likuma 34.pantā minētajiem gadījumiem, ja tiek pārskatīts jau izsniegtas pārvadātāja licences derīgums vai ja tiek izsniegta pagaidu pārvadātāja licence.

2. Valsts nodevas apmērs par pārvadātāja licences izsniegšanu kravu pārvadājumu veikšanai pa dzelzceļu ir 10 000 latu, izņemot šo noteikumu 3.punktā minētos gadījumus.

3. Valsts nodevas apmērs par pārvadātāja licences izsniegšanu kravu pārvadājumu veikšanai pa dzelzceļu pārvadātājam, kurš kravu pārvadājumu veic šaursliežu (750 mm platuma dzelzceļš), reģionālas nozīmes vai privātas lietošanas dzelzceļa infrastruktūras tīklā, ir 100 latu.

4. Valsts nodevas apmērs par pārvadātāja licences izsniegšanu pasažieru pārvadājumu veikšanai pa dzelzceļu ir 100 latu.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Satiksmes ministrs U.Augulis
21.05.2011