Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.372

Rīgā 2011.gada 17.maijā (prot. Nr.31 11.§)

Grozījums Ministru kabineta 2009.gada 17.jūnija noteikumos Nr.581 "Kārtība, kādā, muitojot preces, elektroniski iesniedz muitas deklarācijas"

Izdoti saskaņā ar Muitas likuma
4.panta trešo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2009.gada 17.jūnija noteikumos Nr.581 "Kārtība, kādā, muitojot preces, elektroniski iesniedz muitas deklarācijas" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 102.nr.) grozījumu un izteikt 6.punktu šādā redakcijā:

"6. Persona, kura muitas deklarāciju iesniedz un paraksta elektroniski, glabā ar attiecīgo deklarāciju saistītos dokumentus vismaz trīs gadus (ja citos normatīvajos aktos attiecībā uz konkrētajiem grāmatvedības organizācijas dokumentiem nav noteikts citādi), kā arī pēc muitas iestādes amatpersonas pieprasījuma iesniedz ar muitas deklarāciju saistītos dokumentus."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs A.Vilks

21.05.2011
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.