Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.817

Rīgā 2010.gada 31.augustā (prot. Nr.44 34.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 13.aprīļa noteikumos Nr.346 "Noteikumi par darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.1.3.2.aktivitāti "Atbalsts vispārējās izglītības iestāžu tīkla optimizācijai""

Izdoti saskaņā ar Eiropas Savienības struktūrfondu un
Kohēzijas fonda vadības likuma
18.panta 10.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 13.aprīļa noteikumos Nr.346 "Noteikumi par darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.1.3.2.aktivitāti "Atbalsts vispārējās izglītības iestāžu tīkla optimizācijai"" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 65.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 9.1.apakšpunktu aiz vārdiem "izglītības iestāžu vajadzībām" ar vārdiem "vai integrētas izglītības iestādes izveidei, apvienojot profesionālās izglītības iestādi ar vispārējās izglītības iestādi".

2. Papildināt I nodaļu ar 9.1 punktu šādā redakcijā:

"9.1 Integrēta izglītības iestāde ir vispārējās izglītības iestāde, kas īsteno vispārējās un profesionālās izglītības programmas."

3. Papildināt II nodaļu ar 13.1 punktu šādā redakcijā:

"13.1 Sadarbības iestāde, ja tai ir pieejami valsts budžeta līdzekļi pēc tam, kad ir noslēgta vienošanās par projekta īstenošanu, tajā noteiktajos termiņos un kārtībā nodrošina finansējuma saņēmējam, kas nav valsts budžeta iestāde, avansa maksājumu atbilstoši normatīvajiem aktiem par kārtību, kādā paredzami valsts budžeta līdzekļi Eiropas Savienības fonda līdzfinansēto projektu īstenošanai, kā arī maksājumu veikšana un izdevumu deklarācijas sagatavošana."

4. Izteikt 40.1.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"40.1.1. ēku, būvju, telpu un infrastruktūras, ieskaitot dienesta viesnīcas integrētas izglītības iestādes vajadzībām, renovācijas un rekonstrukcijas (tai skaitā būvdarbu) izmaksas, kā arī būvobjekta labiekārtošanas darbu izmaksas;".

5. Papildināt noteikumus ar 44.11.apakšpunktu šādā redakcijā:

"44.11. izmaksas, kas veiktas, pamatojoties uz darba līgumu."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Izglītības un zinātnes ministra vietā - vides ministrs R.Vējonis

03.09.2010