Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.791

Rīgā 2010.gada 17.augustā (prot. Nr.42 31.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 7.aprīļa noteikumos Nr.321 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu zivsaimniecības attīstībai ūdens vides pasākumiem"

Izdoti saskaņā ar Lauksaimniecības un lauku attīstības likuma 5.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2009.gada 7.aprīļa noteikumos Nr.321 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu zivsaimniecības attīstībai ūdens vides pasākumiem" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 60., 189.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 24.punktu šādā redakcijā:

"24. Konstatējot saistību izpildes pārkāpumus, Lauku atbalsta dienests piemēro šādas sankcijas:

24.1. ja atbalsta pretendents kārtējā gadā nav guvis šo noteikumu 5.1.apakšpunktā minētos minimālos ieņēmumus no saražotās produkcijas pārdošanas un to apmērs ir:

24.1.1. līdz pieciem procentiem (ieskaitot) mazāks par minimālajiem ieņēmumiem, atbalsta samazinājumu pirmajā pārkāpuma gadā nepiemēro un atbalstu piešķir pilnā apmērā. Pēc otrā pārkāpuma konstatācijas atbalstu par kārtējo gadu atbalsta pretendentam neizmaksā. Ja pārkāpums tiek konstatēts trešo reizi, saistības uzskata par pārtrauktām un atbalsta saņēmējs atmaksā visu saņemto atbalsta summu;

24.1.2. piecus (neieskaitot) līdz 10 procentus (ieskaitot) mazāks par minimālajiem ieņēmumiem, pirmajā pārkāpuma gadā piemēro atbalsta samazinājumu 10 procentu apmērā. Pēc otrā pārkāpuma konstatācijas atbalstu par kārtējo gadu atbalsta pretendentam neizmaksā. Ja pārkāpums tiek konstatēts trešo reizi, saistības uzskata par pārtrauktām un atbalsta saņēmējs atmaksā visu saņemto atbalsta summu;

24.1.3. vairāk nekā 10 procentus (neieskaitot) mazāks par minimālajiem ieņēmumiem, pēc pirmā pārkāpuma maksājumu par kārtējo gadu neizmaksā. Ja pārkāpums atkārtojas, saistības pārtrauc un atbalsta pretendents atmaksā visu par konkrēto platību iepriekš saņemto atbalsta summu;

24.2. pārējos saistību neizpildes gadījumos, ja saistību izpildes pārkāpumu konstatē pirmo reizi, kārtējā gadā atbalsta pretendentam atbalstu neizmaksā, bet, ja saistību izpildes pārkāpumu konstatē atkārtoti, saistības uzskata par pārtrauktām un atbalsta saņēmējs atmaksā visu saņemto atbalsta summu."

2. Izteikt 29.punktu šādā redakcijā:

"29. Lauku atbalsta dienests atbalstu izmaksā reizi gadā laikposmā no kārtējā gada 15.septembra līdz nākamā gada 15.aprīlim."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Zemkopības ministrs J.Dūklavs

28.08.2010