Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.731

Rīgā 2010.gada 3.augustā (prot. Nr.40 41.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 20.oktobra noteikumos Nr.1209 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā pasākumam "Lauku saimniecību modernizācija""

Izdoti saskaņā ar Lauksaimniecības un lauku attīstības likuma 5.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2009.gada 20.oktobra noteikumos Nr.1209 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā pasākumam "Lauku saimniecību modernizācija"" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 170.nr.; 2010, 48.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 7.punktu šādā redakcijā:

"7. Vienā projekta iesniegumā (1.pielikums) var ietvert vairākas aktivitātes. Ja projekta iesniegumā ir iekļauta šo noteikumu 6.2.apakšpunktā minētā aktivitāte, atbalsta pretendents tās īstenošanai var saņemt kredītu fonda aizdevumu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par kārtību, kādā tiek administrēts un uzraudzīts valsts un Eiropas Savienības atbalsts lauksaimniecībai, lauku un zivsaimniecības attīstībai, izveidojot kredītu fondu."

2. Izteikt 14.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"14.4. kredītiestādes, līzinga sabiedrības vai krājaizdevumu sabiedrības lēmumu par kredīta piešķiršanu (ja projekta īstenošanai tiks ņemts kredīts) kopā ar projekta iesniegumu vai sešu mēnešu laikā pēc Lauku atbalsta dienesta lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu spēkā stāšanās. Lēmumā norāda kredītdevēja un kredītņēmēja rekvizītus un kredīta summu. Ja projekta īstenošanā atbalsta pretendents plāno ieguldīt privātos naudas līdzekļus, tas iesniedz dokumentus, kas pierāda naudas līdzekļu pieejamību. Minēto informāciju nesniedz par šo noteikumu 7.punktā minēto aizdevumu;".

3. Papildināt noteikumus ar 24.1 punktu šādā redakcijā:

"24.1 Šo noteikumu 22., 23. un 24.punktā minētā atbalsta intensitāte netiek pārsniegta, ja atbalsta pretendents ir saņēmis šo noteikumu 7.punktā minēto aizdevumu."

4. Izteikt 1.pielikuma C.19.sadaļu šādā redakcijā:

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Zemkopības ministrs J.Dūklavs

14.08.2010