Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2021. gada 22. jūnija noteikumus Nr. 393 "Kārtība, kādā pieprasa un sniedz kredītiestādes rīcībā esošās neizpaužamās ziņas, arī ziņas darījuma pārraudzības gadījumā".
Ministru kabineta noteikumi Nr.535

Rīgā 2010.gada 15.jūnijā (prot. Nr.31 18.§)
Noteikumi par kārtību, kādā kredītiestāde sniedz ziņas saistībā ar darījuma pārraudzību klienta kontā, un šo ziņu sniegšanas termiņiem
Izdoti saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 63.panta 3.1 daļu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā kredītiestāde sniedz ziņas Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestam, operatīvās darbības subjektiem, pirmstiesas izmeklēšanas iestādēm, prokuratūrai un tiesai saistībā ar darījuma pārraudzību klienta kontā, kā arī šo ziņu sniegšanas termiņus.

2. Kredītiestāde ziņas sniedz rakstiski, nosūtot pa pastu, ar kurjeru vai ziņu pieprasītājam personīgi ierodoties kredītiestādē. Ziņas var sniegt arī elektroniski atbilstoši Elektronisko dokumentu likumam vai šifrētā veidā saskaņā ar noslēgto divpusējo līgumu.

3. Pieprasījumā norādītās ziņas par pieteiktu vai veiktu darījumu klienta kontā un šajā darījumā iesaistītajām personām kredītiestāde sniedz nekavējoties, bet ne vēlāk kā triju darbdienu laikā.

Ministru prezidenta vietā – vides ministrs R.Vējonis

Aizsardzības ministrs, tieslietu ministra pienākumu izpildītājs I.V.Lieģis
23.06.2010