Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr.121

Rīgā 2010.gada 23.aprīlī

(Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes sēdes protokols Nr.15 2.p.)

Grozījums normatīvajos noteikumos "Paziņojumam par būtiskas līdzdalības iegūšanu vai palielināšanu kredītiestādē, apdrošināšanas sabiedrībā, pārapdrošināšanas sabiedrībā, regulētā tirgus organizētājā, Latvijas Centrālajā depozitārijā vai ieguldījumu brokeru sabiedrībā pievienojamās informācijas saraksts"

Izdoti saskaņā ar Ieguldījumu pārvaldes sabiedrību likuma 7.1 panta otro un ceturto daļu

Papildināt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 20.03.2009. normatīvo noteikumu Nr.37 "Paziņojumam par būtiskas līdzdalības iegūšanu vai palielināšanu kredītiestādē, apdrošināšanas sabiedrībā, pārapdrošināšanas sabiedrībā, regulētā tirgus organizētājā, Latvijas Centrālajā depozitārijā vai ieguldījumu brokeru sabiedrībā pievienojamās informācijas saraksts" nosaukumu un 1.punktu pēc vārdiem "Latvijas Centrālajā depozitārijā" ar vārdiem "ieguldījumu pārvaldes sabiedrībā".

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja I.Krūmane

28.04.2010
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.