Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu valdības kanceleju savstarpējās sadarbības protokols

1995. gada 18. augustā

Lai nostiprinātu un paplašinātu kopējo sapratni, sadarbību un draudzīgas attiecības starp triju Baltijas valstu valdības kancelejām, kā arī cenšoties nostiprināt reģionālo sadarbību saskaņā ar 1995. gada 13. februārī pieņemto valdības vadītāju rezolūciju par Baltijas Ministru padomes darbu, mēs, triju Baltijas valstu valdības kanceleju pārstāvji, satikāmies Rīgā 1995. gada 18. augustā un vienojāmies par valdības kanceleju sadarbību šādās jomās:

1. Nodrošināt regulāru savstarpējo informāciju par valdības kanceleju darbu, kā arī par valdības kanceleju darbību reglamentējošajiem tiesību aktiem, to skaitā par grozījumiem tajos, īpašu uzmanību pievēršot Baltijas Ministru padomes darbībai Eiropas integrācijas procesa un likumdošanas aktu harmonizācijas jomā.

2. Organizēt regulāras trīspusējas sanāksmes, lai dalītos Baltijas valstu valdības kanceleju darba pieredzē.

Katrai valdības kancelejai divu nedēļu laikā jāieceļ pilnvarota kontaktpersona, lai nodrošinātu nepieciešamos sakarus un informācijas apmaiņu.

 

Latvijas Republikas Lietuvas Republikas Igaunijas Republikas

Valsts kanceleja, Valdības kanceleja, Valdības kanceleja,

direktors valsts sekretārs valsts sekretāra vietnieks

Žoržs Tikmers Aļģirds Mikulis Imre Sīls