Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.72

Rīgā 2010.gada 26.janvārī (prot. Nr.5 10.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 16.oktobra noteikumos Nr.711 "Noteikumi par privatizācijas sertifikātu tirgus starpniecības sabiedrību licenču izsniegšanas, apturēšanas un anulēšanas kārtību, valsts nodevas likmi par tās saņemšanu, kā arī starpniecības sabiedrību pienākumiem un to uzraudzības kārtību"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par privatizācijas sertifikātiem" 17.panta trešo un ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 16.oktobra noteikumos Nr.711 "Noteikumi par privatizācijas sertifikātu tirgus starpniecības sabiedrību licenču izsniegšanas, apturēšanas un anulēšanas kārtību, valsts nodevas likmi par tās saņemšanu, kā arī starpniecības sabiedrību pienākumiem un to uzraudzības kārtību" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 174.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 11.punktā vārdus "valsts īpašuma objektu privatizācijā gūtajiem ienākumiem" ar vārdiem "aģentūras rezerves fonda līdzekļiem".

2. Papildināt noteikumus ar 19.1 punktu šādā redakcijā:

"19.1 Šo noteikumu 19.punktā minētajā iesniegumā kapitālsabiedrība var norādīt, ka licenci vēlas saņemt elektroniska dokumenta formā."

3. Papildināt noteikumus ar 24.1 punktu šādā redakcijā:

"24.1 Ja kapitālsabiedrība izteikusi vēlmi licenci saņemt elektroniska dokumenta formā, komisijas atbildīgais sekretārs triju dienu laikā pēc šo noteikumu 23.punktā minētās valsts nodevas samaksas nosūta kapitālsabiedrībai licenci elektroniska dokumenta formā atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu apriti."

4. Izteikt pielikumu šādā redakcijā:

"Pielikums
Ministru kabineta
2007.gada 16.oktobra
noteikumiem Nr.711

Piezīme.
* Dokumenta rekvizītus "paraksts" un "zīmoga vieta" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs A.Kampars

30.01.2010