Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.43

Rīgā 2010.gada 19.janvārī (prot. Nr.4 7.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 25.februāra noteikumos Nr.94 "Aizsargjoslu noteikšanas metodika ūdens akvatorijās augšpus un lejpus aizsprostiem"

Izdoti saskaņā ar Aizsargjoslu likuma 59.panta pirmo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 25.februāra noteikumos Nr.94 "Aizsargjoslu noteikšanas metodika ūdens akvatorijās augšpus un lejpus aizsprostiem" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 45.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Aizsprostu drošuma prasības nosaka normatīvie akti par hidrotehnisko būvju drošumu un saskaņā ar tiem izstrādātās hidrotehnisko būvju drošuma programmas."

2. Aizstāt 5. un 8.punktā vārdus "Valsts būvinspekcijas" ar vārdiem "pašvaldības būvvaldes".

3. Izteikt 14.1 un 14.2 punktu šādā redakcijā:

"14.1 Pašvaldībai un Valsts vides dienestam atbilstoši kompetencei ir tiesības kontrolēt kārtību aizsargjoslā. Lai nodrošinātu kontroli, pašvaldības institūciju un Valsts vides dienesta amatpersonas drīkst iebraukt ar peldlīdzekļiem B un C drošuma klasei atbilstošo hidroelektrostaciju aizsprostu un ar hidroelektrostacijām nesaistītu aizsprostu akvatoriju aizsargjoslās bez aizsprosta īpašnieka vai tiesiskā valdītāja atļaujas.

14.2 Pašvaldības institūciju un Valsts vides dienesta amatpersonu iebraukšanu A drošuma klasei atbilstošo hidroelektrostaciju aizsprostu akvatoriju aizsargjoslās kontroles nodrošināšanai saskaņo ar aizsprosta īpašnieku, tiesisko valdītāju vai tā pilnvarotu personu."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs A.Kampars

23.01.2010