Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.1656

Rīgā 2009.gada 28.decembrī (prot. Nr.90 6.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 22.decembra noteikumos Nr.1075 "Noteikumi par vides aizsardzības valsts statistikas pārskatu veidlapām"

Izdoti saskaņā ar Valsts statistikas likuma 4.panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2008.gada 22.decembra noteikumos Nr.1075 "Noteikumi par vides aizsardzības valsts statistikas pārskatu veidlapām" (Latvijas Vēstnesis, 2008, 201.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 4.punktu šādā redakcijā:

"4. Ūdens veidlapu un gaisa veidlapu par iepriekšējo kalendāra gadu personas iesniedz valsts sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" (turpmāk - centrs), veidlapās iekļaujamo informāciju līdz 31.janvārim ievadot centra elektroniskajā datubāzē tiešsaistes režīmā."

2. Papildināt noteikumus ar 4.1 punktu šādā redakcijā:

"4.1 Atkritumu veidlapu par iepriekšējo kalendāra gadu papīra formā vai elektroniska dokumenta formā personas līdz 15.februārim iesniedz Valsts vides dienesta reģionālajā vides pārvaldē (turpmāk - reģionālā vides pārvalde). Reģionālā vides pārvalde minētajā veidlapā iekļauto informāciju līdz attiecīgā gada 20.maijam ievada elektroniskajā datubāzē un paziņo par to centram."

3. Izteikt 5.punktu šādā redakcijā:

"5. Reģionālā vides pārvalde:

5.1. kontrolē pārskatu veidlapās iekļautās informācijas atbilstību noteiktajām prasībām un pārskatu veidlapu iesniegšanu noteiktajos termiņos;

5.2. izvērtē pārskatu veidlapās sniegto informāciju, izdarot par to attiecīgu atzīmi elektroniskās datubāzes kontroles modulī. Ja informācija ir kļūdaina, par to paziņo personai, kura iesniegusi attiecīgo pārskata veidlapu, uzliek tai par pienākumu veikt nepieciešamos labojumus un nosaka termiņus to izpildei, par to paziņojot centram."

4. Aizstāt 6. un 7.punktā vārdu "aģentūra" (attiecīgā locījumā) ar vārdu "centrs" (attiecīgā locījumā).

5. Svītrot 8.punktu.

6. Aizstāt 2., 4. un 5.pielikumā vārdus "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"" (attiecīgā locījumā).

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Vides ministrs R.Vējonis

01.01.2010