Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Finanšu ministrijas lēmums Nr.331

Rīgā 2009.gada 26.novembrī

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "BIEDRĪBA "Rēzeknē dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu biedrība""

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi biedrības "BIEDRĪBA "Rēzeknē dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu biedrība"" iesniegumu un pārējos šā panta otrajā un trešajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 19.novembra atzinumu Nr.22-2009/281 ar ieteikumu piešķirt šai biedrībai sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka biedrības "BIEDRĪBA "Rēzeknē dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu biedrība"" iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un biedrības "BIEDRĪBA "Rēzeknē dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu biedrība"" darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 19.novembra atzinumu Nr.22-2009/281, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai "BIEDRĪBA "Rēzeknē dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu biedrība"" (reģistrēta Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2009.gada 22.jūlijā, reģ. Nr.40008143564, juridiskā adrese: Rēzekne, Pulkveža Brieža iela 3A-35).

Biedrības "BIEDRĪBA "Rēzeknē dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu biedrība"" sabiedriskā labuma darbības veidi:

- cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība;

- trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos D.Tauriņš

26.11.2009