Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.1335

Rīgā 2009.gada 24.novembrī (prot. Nr.84 6.§)

Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 28.oktobra noteikumos Nr.363 "Ostu hidrotehnisko būvju speciālie būvnoteikumi"

Izdoti saskaņā ar Būvniecības likuma 2.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 1997.gada 28.oktobra noteikumos Nr.363 "Ostu hidrotehnisko būvju speciālie būvnoteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 1997, 285.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 2.punktā vārdus "Latvijas jūrniecības noteikumi (Jūras kodekss)" ar vārdiem "Jūrlietu pārvaldes un jūras drošības likums".

2. Aizstāt 5.punktā vārdus "Latvijas Jūras administrāciju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Jūras vides pārvaldi (turpmāk - Jūras vides pārvalde)" ar vārdiem "un Latvijas Jūras administrāciju".

3. Svītrot 6.punktā vārdus "un Jūras vides pārvaldi".

4. Svītrot 9.punktā vārdus "un Jūras vides pārvaldē".

5. Svītrot 11.punktā vārdus "un Jūras vides pārvalde".

6. Izteikt 13. un 14.punktu šādā redakcijā:

"13. Ostu hidrotehnisko būvju būvniecības kontroli veic būvinspektori saskaņā ar Būvniecības likumu un valsts akciju sabiedrība "Latvijas Jūras administrācija" saskaņā ar Jūrlietu pārvaldes un jūras drošības likumu.

14. Mēneša laikā pēc būvdarbu uzsākšanas pasūtītājs iesniedz Valsts vides dienestā aprēķinu par zivju resursiem radītajiem zaudējumiem un atlīdzina minētos zaudējumus saskaņā ar Zvejniecības likumu."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs A.Kampars

28.11.2009