Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.21

Liepājā 2009.gada 8.oktobrī (prot. Nr.14, 16.§)

Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2009.gada 16.aprīļa saistošajos noteikumos Nr.11 "Par reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanas kārtību Liepājā"

Izdoti, pamatojoties uz likuma "Par pašvaldībām" 43.panta pirmās daļas 7.punktu, Reklāmas likuma 7.panta trešo daļu

Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2009.gada 16.aprīļa saistošajos noteikumos Nr.11 "Par reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanas kārtību Liepājā" šādus grozījumus:

1. Izslēgt saistošajos noteikumos lietoto terminu "ekspluatācijas prasības izkārtnēm, reklāmām, reklāmas objektiem" un "ugunsmūris" skaidrojumus.

2. Izteikt termina "publiska vieta" skaidrojumu šādā redakcijā:

"Publiska vieta - ceļi (jebkura satiksmei izbūvēta teritorija, kurā ietilpst, piemēram, braucamā daļa, ietve, nomale, sadalošā josla), tuneļi, laukumi, gājēju apakšzemes pārejas, dzelzceļu staciju, autoostu un lidostu zāles, gaiteņi, satiksmes ejas, parki, skvēri un citas īpaši iekārtotas brīvdabas atpūtas vietas, neiznomāta, neapbūvēta vai citādi neiekārtota valsts vai pašvaldību zeme, kā arī ēku fasādes, ja uz tām izvieto reklāmu vai aģitācijas materiālus."

3. Papildināt 1.sadaļu "Vispārīgie noteikumi" ar 1.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.5. Ekspluatācijas prasības izkārtnēm, reklāmām, reklāmas objektiem:

1.5.1. nesošajām konstrukcijām, konstruktīvajām un dekoratīvajām detaļām jābūt bez mehāniskiem bojājumiem un krāsojuma defektiem, rūsas;

1.5.2. elektroinstalācijas pieslēgumam jāatbilst spēkā esošajām normām;

1.5.3. ja reklāma/izkārtne ir izgaismota, nav pieļaujami atsevišķu elementu vai detaļu izgaismojuma defekti (piemēram, atsevišķi nedegoši burti, pārrāvumi gaismas joslās un tml.);

1.5.4. reklāmai/reklāmas objektam, izkārtnei jābūt tīrai - bez dubļiem, notecējumiem, traipiem un plankumiem. Līmplēvju detaļas nedrīkst būt ar atlupušiem stūriem un malām, nedrīkst būt iztrūkstošas detaļas (piemēram, norauti burti). Nav pieļaujama bojāta (noplēstām detaļām, nosmērēta, aprakstīta) plakāta ekspluatācija."

4. Izslēgt saistošo noteikumu 2.10., 2.17.punktu.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

21.11.2009