Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.435

Rīgā 2009.gada 30.jūnijā (prot. Nr.45 54.§)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla kompleksam Rīgā, Latviešu Strēlnieku laukumā

 

1. Atļaut Kultūras ministrijai no līdzekļiem, kas piešķirti saskaņā ar Ministru kabineta 2004.gada 14.septembra rīkojumu Nr.615 "Par mūsdienīgas akustiskās koncertzāles būvniecības projekta īstenošanu Rīgā", piešķirt valsts akciju sabiedrībai "Valsts nekustamie īpašumi" 146 871  latu Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla kompleksa skiču un tehniskā projekta izstrādei.

2. Valsts akciju sabiedrībai "Valsts nekustamie īpašumi":

2.1. nodrošināt Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla kompleksa - Latvijas Okupācijas muzeja ēkas - rekonstrukcijas un Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla būvprojektēšanas sagatavošanu un būvprojektu izstrādi;

2.2. mēneša laikā pēc šā rīkojuma 2.1.apakšpunkta izpildes, bet ne vēlāk kā līdz 2010.gada 30.oktobrim iesniegt Kultūras ministrijā informāciju par plānotajiem būvdarbiem, to termiņiem un detalizētus aprēķinus par nepieciešamo finansējumu.

Ministru prezidents, bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrs V.Dombrovskis

Kultūras ministrs I.Dālderis

30.06.2009