Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Ministru kabineta iekārtas likumā

Izdarīt Ministru kabineta iekārtas likumā (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2008, 13.nr.; 2009, 2.nr.; Latvijas Vēstnesis, 2009, 89.nr.) šādus grozījumus:

1. 34.pantā:

izteikt pirmo daļu šādā redakcijā:

"(1) Ministru kabineta locekļa un parlamentārā sekretāra mēnešalgu piesaista Centrālās statistikas pārvaldes oficiālajā statistikas paziņojumā publicētajam valstī sabiedriskajā sektorā strādājošo 2007.gada mēneša vidējās darba samaksas apmēram, kas noapaļots pilnos latos. Nosakot Ministru kabineta locekļu un parlamentāro sekretāru mēnešalgu, piemēro šādus koeficientus:

1) Ministru prezidents - 4,0;

2) Ministru prezidenta biedrs - 3,8;

3) ministrs, īpašu uzdevumu ministrs - 3,6;

4) parlamentārais sekretārs - 2,8.";

izslēgt otro daļu;

izteikt trešo daļu šādā redakcijā:

"(3) Ministru kabineta loceklim vai parlamentārajam sekretāram pēc tam, kad viņš beidzis pildīt amata pienākumus, izmaksā kompensāciju vienas mēnešalgas apmērā. Kompensāciju neizmaksā, ja Ministru kabineta loceklis vai parlamentārais sekretārs amata zaudēšanas brīdī ir Saeimas deputāts.";

aizstāt ceturtajā daļā vārdus "minētās kompensācijas izmaksu neuzsāk vai izbeidz" ar vārdiem "minēto kompensāciju neizmaksā arī tad";

izslēgt piekto daļu.

2. Izslēgt pārejas noteikumu 2., 3. un 5.punktu.

Likums stājas spēkā 2009.gada 1.jūlijā.

Likums Saeimā pieņemts 2009.gada 16.jūnijā.

Valsts prezidents V.Zatlers

Rīgā 2009.gada 27.jūnijā

 

Redakcijas piebilde: likums stājas spēkā ar 2009.gada 1.jūliju.

01.07.2009