Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.546

Rīgā 2009.gada 17.jūnijā (prot. Nr.43 28.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 9.decembra noteikumos Nr.686 "Noteikumi par iestāžu, organizāciju, komercsabiedrību un pašvaldību ugunsdrošības, ugunsdzēsības un glābšanas dienestu funkcijām un tiesībām"

Izdoti saskaņā ar Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likuma 4.panta otrās daļas 2.punktu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 9.decembra noteikumos Nr.686 "Noteikumi par iestāžu, organizāciju, komercsabiedrību un pašvaldību ugunsdrošības, ugunsdzēsības un glābšanas dienestu funkcijām un tiesībām" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 176.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.5. uzturēt gatavībā iestādes, organizācijas, komercsabiedrības vai paš­valdības objektos un teritorijā dienesta ugunsdzēsības un glābšanas tehniku, speciālo aprīkojumu un inventāru atbilstoši ražotāja tehniskās dokumentācijas prasībām, kā arī uzraudzīt ugunsaizsardzības sistēmu darbspēju;".

2. Papildināt 3.6.apakšpunktu aiz vārda "darbos" ar vārdiem "atbilstoši izstrādātajam un iestādes, organizācijas, komercsabiedrības vai pašvaldības objekta vadītāja apstiprinātajam mācību plānam".

3. Svītrot 3.9.apakšpunktu.

4. Svītrot 8.1.4.apakšpunktā vārdus "vai dzelzceļa infrastruktūras objektā".

5. Izteikt 8.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.2. dienesta darbinieku skaitu aprēķina, pamatojoties uz tā rīcībā esošās ugunsdzēsības un glābšanas tehnikas vienību skaitu vienā dežūras maiņā, ņemot vērā, ka ir nepieciešami trīs darbinieki uz vienu ugunsdzēsības automobili un četri darbinieki uz vienu ugunsdzēsības vilcienu."

Ministru prezidenta vietā - finanšu ministrs E.Repše

Iekšlietu ministre L.Mūrniece

 

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 27.jūniju.

27.06.2009