Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Sporta likumā

Izdarīt Sporta likumā (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2002, 23.nr.; 2003, 23.nr.; 2004, 5.nr.; 2005, 14.nr.; 2006, 24.nr.; 2009, 6.nr.) šādus grozījumus:

1. Izslēgt 1.panta 1.punktā vārdus "vai tās daļa".

2. Izteikt 6.panta piektās daļas 5.punktu šādā redakcijā:

"5) izstrādā sporta medicīnas programmas, to skaitā sportistu fiziskās rehabilitācijas programmas, un koordinē sporta medicīnas jautājumus valstī."

3. Papildināt 9.panta otrās daļas otro teikumu pēc vārdiem "biedrības "Latvijas Sporta federāciju padome" prezidents" ar vārdiem "biedrības "Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienība" prezidents, biedrības "Latvijas Tautas sporta asociācija" prezidents".

4. 12.pantā:

izteikt otro daļu šādā redakcijā:

"(2) Ministru kabinets sporta bāzei var piešķirt nacionālās sporta bāzes statusu likumā "Par nacionālās sporta bāzes statusu" noteiktajā kārtībā.";

papildināt pantu ar trešo daļu šādā redakcijā:

"(3) Informāciju par valstī esošajām sporta bāzēm apkopo sporta bāzu reģistrā. Nacionālo sporta bāzu reģistrs ir sporta bāzu reģistra daļa. Sporta bāzu reģistru ved Izglītības un zinātnes ministrija. Sporta bāzu reģistrā iekļaujamās informācijas saturu un tās aktualizēšanas kārtību nosaka Ministru kabinets."

5. Papildināt pārejas noteikumus ar 9.punktu šādā redakcijā:

"9. Grozījumi šā likuma 1.panta 1.punktā par vārdu "vai tās daļa" izslēgšanu, 6.panta piektās daļas 5.punktā par tajā iekļautā uzskaitījuma papildināšanu ar sportistu fiziskās rehabilitācijas programmām, grozījumi 9.panta otrajā daļā par tās papildināšanu ar vārdiem "biedrības "Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienība" prezidents, biedrības "Latvijas Tautas sporta asociācija" prezidents", kā arī grozījumi 12.panta otrajā daļā par Ministru kabineta tiesībām noteikt sporta bāzei nacionālās sporta bāzes statusu un trešajā daļā par sporta bāzu reģistru un tā vešanas kārtību stājas spēkā 2009.gada 1.augustā."

Likums Saeimā pieņemts 2009.gada 14.maijā.

Valsts prezidents V.Zatlers

Rīgā 2009.gada 3.jūnijā

 

Redakcijas piebilde: likums stājas spēkā ar 2009.gada 17.jūniju.

17.06.2009
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.