Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.315

Rīgā 2009.gada 7.aprīlī (prot. Nr.23 31.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 17.februāra noteikumos Nr.83 "Āfrikas cūku mēra likvidēšanas un draudu novēršanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma 26.panta pirmo daļu un 27.panta trešo daļu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2004.gada 17.februāra noteikumos Nr.83 "Āfrikas cūku mēra likvidēšanas un draudu novēršanas kārtība" (Latvijas Vēst­nesis, 2004, 28.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Ja konstatē cūku mēra uzliesmojumu vai atsevišķu inficēšanās gadījumu, Pārtikas un veterinārā dienesta valsts galvenais pārtikas un veterinārais inspektors par to informē Zemkopības ministriju. Zemkopības ministrija informē Krīzes vadības padomes priekšsēdētāju par iespējamiem draudiem sevišķi bīstamas infekcijas slimības (epizootijas) izplatības dēļ."

2. Izteikt 10.punkta ievaddaļu šādā redakcijā:

"10. Lai sekmētu cūku mēra apkarošanu, dienests izveido ekspertu grupu epizootoloģisko pētījumu rezultātu analizēšanai. Dienests epizootoloģiskajos pētījumos iegūto informāciju izmanto slimības apkarošanas un ierobežošanas pasākumu organizēšanai un noteikšanai. Epizootoloģiskajos pētījumos iegūst šādu informāciju:".

3. Aizstāt 14.punkta ievaddaļā vārdus "ārkārtas situāciju operatīvo komisiju" ar vārdiem "Krīzes vadības padomi".

4. Svītrot 14.4.apakšpunktā vārdus "dienesta centrālajam aparātam".

5. Svītrot 14.6.apakšpunktu.

6. Aizstāt 23.punkta ievaddaļā vārdus "bet attiecīgā struktūrvienība - centrālajam aparātam un rajona pašvaldībai" ar vārdiem "bet teritoriālā struktūrvienība - centrālajam aparātam un attiecīgajai pašvaldībai".

7. Aizstāt 37.punkta pirmajā teikumā vārdu "dienests" ar vārdiem "Pārtikas un veterinārā dienesta valsts galvenais pārtikas un veterinārais inspektors".

8. Izteikt 49.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"49.1. pilnvarots veterinārārsts sadarbībā ar amatpersonu nekavējoties uzskaita visas cūku novietnes;".

9. Aizstāt 65.punkta otrajā teikumā vārdus "ārkārtējo situāciju valsts operatīvajai komisijai" ar vārdiem "Krīzes vadības padomei".

10. Izteikt 66.punkta ievaddaļu šādā redakcijā:

"66. Dienests izveido ekspertu grupu epizootoloģisko pētījumu analizēšanai. Dienests epizootoloģiskajos pētījumos iegūto informāciju izmanto slimības apkarošanas un ierobežošanas pasākumu organizēšanai un noteikšanai. Epizootoloģiskajos pētījumos iegūst šādu informāciju:".

Ministru prezidents, bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrs V.Dombrovskis

Zemkopības ministrs J.Dūklavs

 

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 16.aprīli.

16.04.2009