Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.1110

Rīgā 2008.gada 22.decembrī (prot. Nr.94 33.§)
Noteikumi par biedrības, nodibinājuma, reliģiskās organizācijas vai tās iestādes iepriekšējā gada darbības pārskata un turpmākās darbības plāna veidlapas paraugu
Izdoti saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta ceturto daļu

1. Noteikumi nosaka biedrības, nodibinājuma, reliģiskās organizācijas vai tās iestādes (turpmāk – organizācija) iepriekšējā gada darbības pārskata un turpmākās darbības plāna veidlapas (turpmāk – veidlapa) paraugu (pielikums).

2. Organizācija, kura pārskatu par iepriekšējā gadā veikto sabiedriskā labuma darbību sniedz saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 13.panta pirmo daļu, aizpilda veidlapas I un II daļu.

3. Organizācija, kura saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu iesniedz Finanšu ministrijā iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, aizpilda veidlapas I, II un III daļu. Ja organizācija ir reģistrēta Biedrību un nodibinājumu reģistrā vai Reliģisko lietu pārvaldē gadā, kurā tā iesniedz Finanšu ministrijā minēto iesniegumu, organizācija aizpilda veidlapas I un III daļu.

Ministru prezidents I.Godmanis

Finanšu ministrs A.Slakteris
Pielikums
Ministru kabineta
2008.gada 22.decembra noteikumiem Nr.1110
Finanšu ministrs A.Slakteris
31.12.2008