Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.847

Rīgā 2008.gada 23.decembrī (prot. Nr.94 9.§)

Par neapbūvēta zemesgabala Rīgas rajona Salaspils novadā, Salaspils lauku teritorijā, nodošanu privatizācijai

 

1. Saskaņā ar Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma 6.panta otro daļu, 12.panta pirmo daļu, 13.panta trešo daļu un pārejas noteikumu 12.punktu, likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 66.panta pirmo daļu un likuma "Par valsts un pašvaldību zemes īpašuma tiesībām un to nostiprināšanu zemesgrāmatās" 2.panta pirmo daļu nodot privatizācijai neapbūvētu zemesgabalu 600 m2 platībā (zemes vienības kadastra apzīmējums 8031 013 1186) Rīgas rajona Salaspils novadā, Salaspils lauku teritorijā, dārzkopības sabiedrībā "Getliņi", Nr.114.

2. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību zemes īpašuma tiesībām un to nostiprināšanu zemesgrāmatās" 8.panta septīto daļu Privatizācijas aģentūrai šā rīkojuma 1.punktā minēto neapbūvēto zemesgabalu ierakstīt zemesgrāmatā uz valsts vārda Privatizācijas aģentūras personā, sagatavot to privatizācijai un privatizēt.

3. Šā rīkojuma 1.punktā minēto neapbūvēto zemesgabalu pārdot izsolē par latiem.

Ministru prezidents I.Godmanis

Ekonomikas ministrs K.Gerhards

23.12.2008