Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.737

Rīgā 2008.gada 27.novembrī (prot. Nr.83 12.§)

Par valsts aģentūras "Iekšlietu ministrijas sporta centrs" reorganizāciju

 

1. Saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15.panta trešās daļas 1.punktu un Publisko aģentūru likuma 8.panta pirmo daļu ar 2009.gada 1.janvāri reorganizēt Iekšlietu ministrijas padotībā esošo tiešās pārvaldes iestādi - valsts aģentūru "Iekšlietu ministrijas sporta centrs" (turpmāk - centrs), pievienojot to Iekšlietu ministrijas padotībā esošajai valsts pārvaldes iestādei - Iekšlietu ministrijas veselības un sociālo lietu valsts aģentūrai (turpmāk - aģentūra).

2. Noteikt, ka aģentūra ir centra funkciju, tiesību, saistību, finanšu līdzekļu, arhīva un mantas pārņēmēja.

3. Iekšlietu ministram izveidot centra reorganizācijas komisiju. Reor­ganizācijas komisijai līdz 2008.gada 31.decembrim veikt centra materiālo un finanšu līdzekļu inventarizāciju, sastādīt slēguma bilanci, noteikt mantas vērtību un saistību apjomu, kā arī nodrošināt finanšu līdzekļu, mantas un saistību, arhīva un lietvedības nodošanu.

4. Iekšlietu ministrijai sagatavot un līdz 2008.gada 19.decembrim iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā ar centra reorganizāciju saistītus attiecīgus grozījumus tiesību aktos.

5. Ar reorganizāciju saistītos izdevumus segt no centram piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Ministru prezidents I.Godmanis

Iekšlietu ministrs M.Segliņš

27.11.2008