Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 383

Rīgā 1999. gada 12. augustā (prot. Nr. 40, 23.§)

Par Rīgas Aviācijas universitātes kā valsts dibinātas augstskolas likvidāciju

1. Saskaņā ar Augstskolu likuma 11. panta pirmo daļu, kā arī ņemot vērā Rīgas Aviācijas universitātes reorganizācijas komisijas (izveidota ar Ministru kabineta 1999. gada 25. jūnija rīkojumu Nr. 302 "Par Rīgas Aviācijas universitātes reorganizāciju") 1999. gada 21. jūlija priekšlikumu, likvidēt Rīgas Aviācijas universitāti kā valsts dibinātu augstskolu.

2. Izglītības un zinātnes ministrijai līdz 1999. gada 20. augustam izveidot Rīgas Aviācijas universitātes likvidācijas komisiju universitātes finansiālās darbības izvērtēšanai un likvidācijai, un Rīgas Aviācijas universitātes izpilddirektoram J.Zvanītājam nodot savas funkcijas likvidācijas komisijas priekšsēdētājam.

3. Lai izpildītu Augstskolu likuma 55. panta nosacījumu - izglītības ieguvi citā studiju programmā vai augstskolā -, Izglītības un zinātnes ministrijai līdz 1999. gada 1. septembrim nodrošināt studējošajiem iespēju apgūt Rīgas Aviācijas universitātes studiju programmas citās Latvijas augstskolās.

4. Izglītības un zinātnes ministrijai pēc saskaņošanas ar Finansu ministriju 1999. gada valsts budžeta apakšprogrammā "Augstskolas" Rīgas Aviācijas universitātei paredzētos līdzekļus nodot turpmākajiem studiju programmu īstenotājiem.

5. Atļaut Izglītības un zinātnes ministrijai nodot likvidējamās Rīgas Aviācijas universitātes mantu, kas nav pārdota un palikusi pēc norēķināšanās ar darbiniekiem un kreditoru prasību apmierināšanas, citām valsts dibinātajām augstskolām.

6. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 1999. gada 25. jūnija rīkojumu Nr. 302 "Par Rīgas Aviācijas universitātes reorganizāciju" ("Latvijas Vēstnesis", 1999, 210./212. nr.).

 

Ministru prezidents A.Šķēle

Izglītības un zinātnes ministre S.Golde

12.08.1999