Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.590

Rīgā 2008.gada 28.jūlijā (prot. Nr.53  15.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 2.maija noteikumos Nr.282 "Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par nodokļiem un nodevām" 28.1 panta piekto daļu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 2.maija noteikumos Nr.282 "Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 72., 205.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 67.punktu šādā redakcijā:

"67. Nodokļu maksātājs, kurš Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē reģistrējis grāmatiņās brošētas kvītis vai grāmatiņās brošētas biļetes, vai biļešu vai kvīšu numurus, par katru kalendāra gada ceturksni līdz tam sekojošā mēneša piecpadsmitajam datumam (izmantojot Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmas pakalpojumus - līdz divdesmit piektajam datumam) iesniedz Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē pārskatu par numurēto un Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē reģistrēto kvīšu izlietojumu vai pārskatu par numurēto un Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē reģistrēto biļešu izlietojumu."

2. Papildināt noteikumus ar 67.1 un 67.2 punktu šādā redakcijā:

"67.1 Pārskatā par numurēto un Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē reģistrēto kvīšu izlietojumu norāda šādu informāciju:

67.1 1. pārskata periods;

67.1 2. nodokļu maksātāja reģistrācijas kods (ar pievienotās vērtības nodokli apliekamai personai - reģistrācijas numurs Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā);

67.1 3. nodokļu maksātāja nosaukums (fiziskai personai - vārds, uzvārds);

67.1 4. izlietoto un anulēto kvīšu statuss (izlietots - "I", anulēts - "A"), kvīšu reģistrēšanas datums Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē, sērija, numuri (no-līdz), skaits, darījumu summa, kas norādīta izlietotajās un anulētajās kvītīs;

67.1 5. nodokļu maksātāja amatpersonas amats, vārds, uzvārds un tālruņa numurs;

67.1 6. pārskata sagatavošanas datums. Pārskatu par numurēto un Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē reģistrēto kvīšu izlietojumu nodokļu maksātāja amatpersona apliecina ar parakstu.

67.2 Pārskatā par numurēto un Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē reģistrēto biļešu izlietojumu norāda šādu informāciju:

67.2 1. pārskata periods;

67.2 2. nodokļu maksātāja reģistrācijas kods (ar pievienotās vērtības nodokli apliekamai personai - reģistrācijas numurs Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā);

67.2 3. nodokļu maksātāja nosaukums (fiziskai personai - vārds, uzvārds);

67.2 4. izlietoto un anulēto biļešu statuss (izlietots - "I", anulēts - "A"), biļešu reģistrēšanas datums Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē, sērija, numuri (no-līdz) un skaits;

67.2 5. nodokļu maksātāja amatpersonas amats, vārds, uzvārds un tālruņa numurs;

67.2 6. pārskata sagatavošanas datums. Pārskatu par numurēto un Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē reģistrēto biļešu izlietojumu nodokļu maksātāja amatpersona apliecina ar parakstu."

3. Svītrot noteikumu 4. un 5.pielikumu.

Ministru prezidents I.Godmanis

Finanšu ministrs A.Slakteris

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2008.gada 1.augustu.

01.08.2008