Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta rīkojums nr.431

Rīgā 1999.gada 9.septembrī (prot. Nr. 45 18.§)

Par dienesta transportlīdzekļu izmantošanas limitu

1. Lai ekonomētu valsts budžeta līdzekļus, dienesta transportlīdzekļus individuālai lietošanai nodot tikai ministram, īpašu uzdevumu ministram, parlamentārajam sekretāram un valsts sekretāram.

2. Dienesta pienākumu pildīšanai izmantojamo dienesta transportlīdzekļu skaitu pārējiem ministriju centrālā aparāta darbiniekiem un ierēdņiem (ierēdņu kandidātiem) ministrijā nosaka valsts sekretārs, īpašu uzdevumu ministru sekretariātu darbiniekiem un ierēdņiem (ierēdņu kandidātiem) - sekretariāta vadītājs, ņemot vērā struktūrvienību veicamos uzdevumus un iestādei saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirtos līdzekļus uzturēšanas izdevumu segšanai, bet nepārsniedzot šī rīkojuma 3.punktā noteikto transportlīdzekļu skaitu.

3. Saskaņā ar dienesta transportlīdzekļu maksimālo izmantošanas limitu - viens transportlīdzeklis 50 darbiniekiem un ierēdņiem (ierēdņu kandidātiem) - noteikt šādu dienesta transportlīdzekļu skaitu:

3.1. Aizsardzības ministrijai 2
3.2. Ārlietu ministrijai 5
3.3. Ekonomikas ministrijai 3
3.4. Finansu ministrijai 4
3.5. Iekšlietu ministrijai 4
3.6. Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām sekretariātam
1
3.7. Īpašu uzdevumu ministra valsts pārvaldes un pašvaldību reformu lietās sekretariātam
1
3.8. Izglītības un zinātnes ministrijai (neieskaitot transportlīdzekli, kuru izmanto izglītības, zinātnes un kultūras atašejs Latvijas Republikas pārstāvniecībā pie Eiropas Savienības)
3
3.9. Kultūras ministrijai 1
3.10. Labklājības ministrijai 4
3.11. Satiksmes ministrijai 3
3.12. Tieslietu ministrijai 2
3.13. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai 3
3.14. Zemkopības ministrijai 3

4. Ārlietu ministrijai atļaut papildus izmantot trīs dienesta transportlīdzekļus vēstniecību apgādei, kā arī diplomātiskā pasta un Valsts protokola vajadzībām.

5. Valsts sekretārs vai īpašu uzdevumu ministra sekretariāta vadītājs nosaka šī rīkojuma 1. un 2.punktā minēto dienesta transportlīdzekļu mēneša nobraukuma normu.

6. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru Padomes 1992.gada 12.augusta rīkojumu Nr.273-r.

Ministru prezidents A.Šķēle

Finansu ministrs E.Krastiņš

09.09.1999