Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2008. gada 7. jūlija noteikumus Nr. 501 "Eiropas Savienības politiku instrumentu vai ārvalstu finanšu palīdzības asignējumu apturēšanas, atjaunošanas vai atsaukšanas kārtība".
Ministru kabineta noteikumi Nr.464

Rīgā 2007.gada 3.jūlijā (prot. Nr.38 14.§)
Eiropas Savienības politiku instrumentu asignējumu apturēšanas kārtība

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā Valsts kase aptur asignējumus, ja Eiropas Savienības politiku instrumentu atbalsta saņēmējs savlaicīgi neiesniedz pārskatus par projekta īstenošanu.

2. Valsts kase aptur asignējumus, pamatojoties uz lēmumu, ko pieņēmusi Eiropas Savienības politiku instrumentu vadībā iesaistītā iestāde, kura pārbauda un apstiprina Eiropas Savienības politiku instrumentu atbalsta saņēmēja iesniegto maksājumu pieprasījumu (turpmāk - Eiropas Savienības politiku instrumentu vadībā iesaistītā iestāde).

3. Valsts kase vienas darbdienas laikā pēc Eiropas Savienības politiku instrumentu vadībā iesaistītās iestādes lēmuma kopijas saņemšanas par asignējuma apturēšanu aptur attiecīgā projekta konta darbību un rakstiski informē par to Eiropas Savienības politiku instrumentu vadībā iesaistīto iestādi un Eiropas Savienības politiku instrumentu atbalsta saņēmēju.

4. Valsts kase vienas darbdienas laikā pēc Eiropas Savienības politiku instrumentu vadībā iesaistītās iestādes lēmuma kopijas saņemšanas par asignējuma atjaunošanu atjauno attiecīgā projekta konta darbību un rakstiski informē par to Eiropas Savienības politiku instrumentu vadībā iesaistīto iestādi un Eiropas Savienības politiku instrumentu atbalsta saņēmēju.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministra vietā - reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs A.Štokenbergs
10.07.2007