Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.421

Rīgā 2007.gada 26.jūnijā (prot. Nr.37 11.§)
Kārtība, kādā Valsts ieņēmumu dienestam sniedzama informācija par juridisko personu - Latvijas Republikas rezidentu un nerezidentu pastāvīgo pārstāvniecību Latvijā - pieprasījuma noguldījuma kontiem
Izdoti saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 74.3 pantu un pārejas noteikumu 30.punktu

1. Noteikumi nosaka kārtību un termiņu, kādā kredītiestādes Valsts ieņēmumu dienestam sniedz informāciju par:

1.1. juridisko personu - Latvijas Republikas rezidentu un nerezidentu pastāvīgo pārstāvniecību Latvijā - pieprasījuma noguldījuma kontiem (turpmāk - juridisko personu konti), tos atverot un slēdzot;

1.2. juridisko personu kontiem, kas atvērti un nav slēgti līdz 2007.gada 1.jūlijam.

2. Kredītiestādes Valsts ieņēmumu dienestam informāciju par juridisko personu kontiem sniedz elektroniski atbilstoši Elektronisko dokumentu likumam, kā arī izmantojot Valsts ieņēmumu dienesta informācijas sistēmā īstenotos pakalpojumus, tiešsaistes režīmā XML (DUF) datnes formātā, vienā datnē iekļaujot ne vairāk kā 20000 ierakstu vienības. Ja kopējais ierakstu vienību apjoms pārsniedz 20000 ierakstu vienības, iesniedz vairākas datnes.

3. Kredītiestādes, sniedzot Valsts ieņēmumu dienestam informāciju par atvērtajiem un (vai) slēgtajiem juridisko personu kontiem, norāda konta atvēr­šanas vai slēgšanas datumu.

4. Kredītiestādes Valsts ieņēmumu dienestam līdz 2007.gada 1.augustam iesniedz informāciju par juridisko personu kontiem, kas atvērti un nav slēgti līdz 2007.gada 1.jūlijam.

5. Kredītiestādes Valsts ieņēmumu dienestam informāciju par juridisko personu kontiem, kas atvērti un (vai) slēgti 2007.gada jūlijā, iesniedz līdz 2007.gada 3.augustam.

6. Sākot ar 2007.gada 1.augustu, kredītiestādes iesniedz informāciju par iepriekšē­jā nedēļā atvērtajiem un (vai) slēgtajiem juridisko personu kontiem katras kalendāra nedēļas otrajā darbdienā.

7. Noteikumi stājas spēkā ar 2007.gada 1.jūliju.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš
01.07.2007