Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 15

Rīgā 2001.gada 9.janvārī (prot. Nr. 2, 17.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2000.gada 4.aprīļa noteikumos Nr.129 "Bīstamo iekārtu reģistrācijas kārtība"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par bīstamo iekārtu
tehnisko uzraudzību
" 8.panta pirmās daļas 2.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2000.gada 4.aprīļa noteikumos Nr.129 "Bīstamo iekārtu reģistrācijas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2000, 125./126.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Lai reģistrētu bīstamo iekārtu, tās valdītājs iesniedz Valsts darba inspekcijā pieteikumu bīstamās iekārtas reģistrācijai, kurā norāda uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) reģistrācijas numuru Uzņēmumu reģistrā, nosaukumu un juridisko adresi (ja bīstamās iekārtas valdītājs ir fiziskā persona, pieteikumā norāda bīstamās iekārtas valdītāja vārdu, uzvārdu, personas kodu un adresi), un šādu dokumentu kopijas:

3.1. bīstamās iekārtas ražotāja, tā pilnvarotā pārstāvja, importētāja vai iekārtas uzstādītāja sastādītu atbilstības deklarāciju saskaņā ar LVS EN 45014 par bīstamās iekārtas atbilstību normatīvo aktu prasībām;

3.2. normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā izsniegtu atbilstības sertifikātu par bīstamās iekārtas atbilstību normatīvo aktu prasībām vai Latvijā noteiktā kārtībā reģistrētu Eiropas Savienības vai Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijas dalībvalsts izsniegtu atbilstības novērtēšanas apliecinājumu vai apstiprinājumu."

2. Izteikt 4.punktu šādā redakcijā:

"4. Pēc Valsts darba inspekcijas amatpersonas pieprasījuma valdītājs pirms bīstamās iekārtas reģistrācijas uzrāda šo noteikumu 3.punktā noteikto dokumentu oriģinālus un bīstamās iekārtas tehnisko pasi valsts valodā, ko normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sastādījis ražotājs, tā pilnvarotais pārstāvis, importētājs vai iekārtas uzstādītājs."

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

Labklājības ministrs A.Požarnovs

 

13.01.2001