Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.513

Rīgā 2006.gada 27.jūnijā (prot. Nr.34 17.§)
Izdoti saskaņā ar Imigrācijas likuma 3.panta trešo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 9.decembra noteikumos Nr.692 "Valsts robežsardzes elektroniskajā informācijas sistēmā iekļaujamās informācijas apjoms un izmantošanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 176.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 2.punktu aiz vārda "personām" ar vārdiem "kuras nav Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas un Šveices Konfederācijas pilsoņi, kā arī nav Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas un Šveices Konfederācijas pilsoņu ģimenes locekļi".

2. Papildināt noteikumus ar 3.1.5.apakš­punktu šādā redakcijā:

"3.1.5. vilciena numurs, gaisa kuģa lidojuma numurs, kuģošanas līdzekļa nosaukums (vārds) un karoga valsts, autobusa reisa numurs, sauszemes transportlīdzekļa numurs;".

3. Papildināt noteikumus ar 3.2.8. un 3.2.9.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.2.8. ieceļošanas mērķis (ja persona ieceļo Latvijas Republikā);

3.2.9. paredzamā uzturēšanās vieta Latvijas Republikā (ja persona ieceļo Latvijas Republikā);".

4. Papildināt noteikumus ar 3.6.4.1 apakš­punktu šādā redakcijā:

"3.6.4.1 krāsa;".

5. Papildināt noteikumus ar 3.6.13., 3.6.14., 3.6.15. un 3.7.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.6.13. piekabes vai puspiekabes šasijas vai virsbūves numurs;

3.6.14. piekabes vai puspiekabes reģistrācijas apliecības sērija un numurs;

3.6.15. piekabes vai puspiekabes sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas polise:

3.6.15.1. sērija un numurs;

3.6.15.2. derīguma termiņš;

3.6.15.3. izdevējvalsts;

3.7. dienesta atzīmes, lai sniegtu papildu ziņas Valsts robežsardzes amatpersonai, kura pieņem lēmumu par atļauju vai liegumu personai šķērsot Latvijas Republikas valsts robežu."

6. Izteikt 9. un 10.punktu šādā redakcijā:

"9. Valsts policija, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Valsts ieņēmumu dienests, Autotransporta inspekcija, Ģenerālprokuratūra, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, Drošības policija, Militārās izlūkošanas un drošības dienests, Informācijas analīzes dienests un Satversmes aizsardzības birojs sistēmā iekļauto informāciju savu funkciju veikšanai var saņemt rakstiski vai elektroniskā veidā.

10. Lai nodrošinātu sistēmā iekļautās informācijas sniegšanu elektroniskā veidā, Valsts robežsardze un šo noteikumu 9.punktā minētās iestādes, izņemot Valsts policiju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi un Drošības policiju, slēdz starpresoru vienošanos, kurā nosaka informācijas sniegšanas kārtību, informācijas saturu un apjomu, informācijas drošības nosacījumus un pušu saistības. Kārtību, kādā sistēmā iekļauto informāciju elektroniskā veidā var saņemt Valsts policija, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde un Drošības policija, nosaka iekšlietu ministrs."

Ministru prezidents A.Kalvītis

Iekšlietu ministra vietā — satiksmes ministrs K.Peters
01.07.2006