Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.364

Rīgā 2000.gada 24.oktobrī (prot. Nr.50 4.§)
Grozījums Ministru kabineta 1996.gada 9.jūlija noteikumos Nr.253 "Noteikumi par iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas funkcijām"
Izdoti saskaņā ar likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 27.pantu

Izdarīt Ministru kabineta 1996.gada 9.jūlija noteikumos Nr.253 "Noteikumi par iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas funkcijām" (Latvijas Vēstnesis, 1996, 120.nr.) grozījumu un papildināt noteikumus ar 13.punktu šādā redakcijā:

"13. Valsts ieņēmumu dienests un pašvaldības, ar kurām Finansu ministrija ir noslēgusi līgumu par iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumu iekasēšanas īpašu kārtību, līdz 2000.gada 1.novembrim noslēdz divpusēju sadarbības līgumu par informācijas apmaiņu, paredzot:

13.1. kārtību, kādā minētās pašvaldības iesniedz Valsts ieņēmumu dienestā to rīcībā esošo informāciju par personām, kuras veic iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumus pašvaldības budžetā, un budžetā iemaksātajām iedzīvotāju ienākuma nodokļa summām;

13.2. kārtību, kādā minēto pašvaldību amatpersonas, kuru darba pienākumos ietilpst iedzīvotāju ienākuma nodokļa administrēšanas funkciju izpilde attiecīgajā pašvaldībā, saņem no Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzes informāciju par darba devēju iesniegtajiem pārskatiem un izmanto minēto informāciju."

Ministru prezidents A.Bērziņš

Finansu ministrs G.Bērziņš
28.10.2000