Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2020. gada 2. jūnija noteikumus Nr. 338 "Nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku iznīcināšanas kārtība".
Ministru kabineta noteikumi Nr.675

Rīgā 2005.gada 6.septembrī (prot. Nr.50 26.§)
Nelikumīgi izmantoto aizliegto zvejas rīku un līdzekļu un nelikumīgi izmantoto nemarķēto zvejas tīklu iznīcināšanas kārtība
Izdoti saskaņā ar Zvejniecības likuma 19.panta sesto daļu

1. Noteikumi nosaka nelikumīgi izmantoto aizliegto zvejas rīku un līdzek­ļu un nelikumīgi izmantoto nemarķēto zvejas tīklu (turpmāk - zvejas rīki) iznīci­nāšanas kārtību.

2. Noteikumi attiecas uz zvejas rīkiem (arī uz citiem rīkiem, kas paredzēti tiešai zivju resursu ieguvei), kuri ir atrasti ūdenstilpēs un to tiešā tuvumā, ja nav iespējams noskaidrot personu, kas ir izdarījusi administratīvo pārkāpumu.

3. Valsts vides dienesta vai īpaši aizsargājamās dabas teritorijas adminis­trācijas vides valsts inspektors vai pašvaldības pilnvarota persona pārkāpuma vietā pieņem lēmumu par zvejas rīka iznīcināšanu šādos gadījumos:

3.1. ja zvejas rīka realizācijai paredzamie izdevumi pārsniedz paredzamos ieņēmumus;

3.2. ja zvejas rīka transportēšanas un glabāšanas izdevumi pārsniedz tā reālo vērtību.

4. Lēmumā iekļauj zvejas rīka aprakstu, norādi par tā atrašanas vietu, kā arī tā iznīcināšanas pamatojumu.

5. Nelikumīgi izmantotos zvejas rīkus iznīcina, sadedzinot vai padarot nelietojamus un nododot sadzīves atkritumu apsaimniekotājam.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Vides ministrs R.Vējonis
10.09.2005