Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 13.04.2007. - 24.04.2012. / Vēsturiskā
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru prezidenta rīkojums Nr.333

Rīgā 2005.gada 9.augustā
Par Šengenas jautājumu koordinācijas padomes izveidi

1. Lai sekmētu pievienošanos Šengenas līgumam, kā arī nodrošinātu Šengenas acquis prasību ieviešanu, izveidot Šengenas jautājumu koordinācijas padomi (turpmāk – padome) šādā sastāvā:

Padomes priekšsēdētājs

I.Godmanis – iekšlietu ministrs

Padomes priekšsēdētāja vietnieks:

I.Pētersone — Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece

Padomes locekļi:

R.Āboliņa – Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta virsprokurore

A.Briņķe – Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta direktore

A.Drulle – Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora pirmais vietnieks, Galvenās muitas pārvaldes direktors

V.Elksnis – Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks

I.Juhansone – Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece stratēģijas jautājumos

G.Mačs – Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks

I.Šmate — Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktora vietniece

A.Vanaga – Ārlietu ministrijas Juridiskās un konsulārās direkcijas valsts sekretāra vietniece

V.Vaškevičs – Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes direktors

A.Viļumsons – Aizsardzības ministrijas Aizsardzības politikas un plānošanas departamenta direktors

A.Zabašta – Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāta E-pārvaldes un informācijas tehnoloģiju departamenta direktors

(Grozīts ar Mp 17.11.2005. rīkojumu Nr.482; Mp 05.07.2006. rīkojumu Nr.339; Mp 10.07.2006. rīkojumu Nr.343; Mp 13.04.2007. rīkojumu Nr.187)

2. Padomes priekšsēdētājs, ja nepieciešams, var pieaicināt citus speciālistus un ekspertus, kā arī pieprasīt no citām valsts institūcijām darbam nepieciešamo informāciju.

Ministru prezidenta vietā – finanšu ministrs O.Spurdziņš
13.04.2007