Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Finanšu ministrijas lēmums Nr.219

Rīgā 2005.gada 16.jūnijā

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība "Bauska""

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi biedrības "Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība "Bauska"" iesniegumu un pārējos šā panta otrajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2005.gada 9.jūnija atzinumu Nr.18-2005/218 piešķirt šai biedrībai sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka biedrības "Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība "Bauska"" iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un biedrības "Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība "Bauska"" darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2005.gada 9.jūnija atzinumu Nr.18-2005/218, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai "Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība "Bauska"" (reģistrēts Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2004.gada 29.jūnijā, reģ. Nr. 40008083034, juridiskā adrese: Bauskas rajons, Bauska, Uzvaras iela 6).

Biedrības "Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība "Bauska"" sabiedriskā labuma darbības veidi:

- sporta atbalstīšana;

- veselības veicināšana;

- pilsoniskas sabiedrības attīstība.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāre V.Andrējeva

16.06.2005