Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.443

Rīgā 2005.gada 21.jūnijā (prot. Nr.36 20.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 16.decembra noteikumos Nr.706 "Noteikumi par Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā dienējošo specializētā valsts civildienesta ierēdņu pabalstu veselības uzlabošanai un atvaļināšanas pabalstu"

Izdoti saskaņā ar Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likuma 46.panta sesto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 16.decembra noteikumos Nr.706 "Noteikumi par Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā dienējošo specializētā valsts civildienesta ierēdņu pabalstu veselības uzlabošanai un atvaļināšanas pabalstu" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 180.nr.) šādus grozījumus:

1.Izteikt 4.punktu šādā redakcijā:

"4.Lēmumu par ierēdņa veselības traucējumu smaguma pakāpi pieņem iekšlietu ministra izveidota komisija. Minēto lēmumu komisija pieņem pēc ierēdņa ārstēšanas pabeigšanas vai pēc 16nedēļu ārstēšanas. Komisija vienas darbdienas laikā nosūta lēmuma kopiju Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam. Komisijas lēmumu var pārsūdzēt tiesā."

2.Svītrot 5.punktā vārdus "un šo noteikumu 4.punktā minētā lēmuma kopiju".

3.Izteikt 6.punktu šādā redakcijā:

"6.Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks piecu darbdienu laikā izskata ierēdņa iesniegumu un attiecīgo komisijas lēmumu un pieņem lēmumu piešķirt pabalstu veselības uzlabošanai vai nepiešķirt to. Ja ierēdnis, iesniedzot iesniegumu par pabalsta piešķiršanu, nav ievērojis 5.punktā noteikto prasību, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks pieņem lēmumu nepiešķirt pabalstu."

Ministru prezidents A.Kalvītis

Iekšlietu ministrs Ē.Jēkabsons

 

30.06.2005