Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2007. gada 18. decembra noteikumus Nr. 884 "Noteikumi par Tieslietu ministrijas sniegto maksas pakalpojumu cenrādi".

Ministru kabineta noteikumi Nr.281

Rīgā 2005.gada 26.aprīlī (prot. Nr.23 5.§)

Noteikumi par Tieslietu ministrijas maksas pakalpojumu cenrādi

Izdoti saskaņā ar Likuma par budžetu un finanšu vadību 5.panta devīto daļu

1. Noteikumi nosaka Tieslietu ministrijas sniegto maksas pakalpojumu cenrādi par pakalpojumiem, kas saistīti ar ziņu sniegšanu no dzimtsarakstu arhīva, un pakalpojumu samaksas kārtību.

2. Tieslietu ministrijas maksas pakalpojumu izmaksas aprēķina saskaņā ar cenrādi (pielikums).

3. Pieņemot iesniegumu, iekasē vienu latu. Iekasētais maksājums pilnā apjomā vai daļēji sedz cenrādī norādīto maksu par pakalpojumu. Atlikušo maksājuma daļu samaksā pēc pakalpojuma saņemšanas.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Tieslietu ministre S.Āboltiņa

 

 

Pielikums
Ministru kabineta
2005.gada 26.aprīļa noteikumiem Nr.281

Cenrādis par pakalpojumiem, kas saistīti ar ziņu sniegšanu no dzimtsarakstu arhīva

Nr.
p.k.

Maksas pakalpojumu veidi

Cena (latos) par vienu izziņu

1.

Civilstāvokļa akta reģistrāciju apstiprinoša izziņa vai izraksts no reģistra, kas izdots, pamatojoties uz ierakstu baznīcas grāmatā, ja iesniegumā norādīts precīzs reģistrācijas gads un reģistrācijas vieta

2

2.

Civilstāvokļa akta reģistrāciju apstiprinoša izziņa vai izraksts no reģistra, kas izdots, pamatojoties uz ierakstu baznīcas grāmatā, ja iesniegumā norādīts varbūtējais reģistrācijas periods (10 gadu robežās) un iespējamā reģistrācijas vieta (ne vairāk kā trīs pilsētas, pagasti vai baznīcas)

4

3.

Civilstāvokļa akta reģistrāciju apstiprinoša izziņa vai izraksts no reģistra, kas izdots, pamatojoties uz dzimtsarakstu nodaļā izdarītu ierakstu, ja iesniegumā norādīts precīzs reģistrācijas gads un reģistrācijas vieta

1

4.

Civilstāvokļa akta reģistrāciju apstiprinoša izziņa vai izraksts no reģistra, kas izdots, pamatojoties uz dzimtsarakstu nodaļā izdarītu ierakstu, ja iesniegumā norādīts varbūtējais reģistrācijas periods (10 gadu robežās) un iespējamā reģistrācijas vieta (ne vairāk kā trīs pilsētas vai pagasti)

2

5.

Negatīva izziņa, ja civilstāvokļa reģistru grāmatas nav saglabājušās

1

6.

Negatīva izziņa, ja civilstāvokļa reģistru grāmatas ir saglabājušās, bet pieprasītais reģistrs nav atrodams

saskaņā ar šī cenrāža 2. un 4.punktu

7.

Ziņu sniegšana no reģistra, ja iesnieguma iesniedzējam civilstāvokļa reģistrāciju apliecinošs dokuments nav nepieciešams

2

Piezīme. Par maksas pakalpojumiem norēķinās, maksājot skaidrā naudā un par to saņemot Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu darījumu apliecinošu dokumentu.

Tieslietu ministre S.Āboltiņa

30.04.2005