Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.238

Rīgā 2005.gada 15.aprīlī (prot. Nr.19 51.§)

Par valsts aģentūras "Jaunie "Trīs brāļi"" izveidi

 

1. Saskaņā ar Publisko aģentūru likuma 8.panta pirmo daļu izveidot valsts aģentūru "Jaunie "Trīs brāļi"" (turpmāk - aģentūra).

2. Aģentūra ir kultūras ministra pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kuras darbības mērķis ir nodrošināt Latvijas Nacionālās bibliotēkas, akustiskās koncertzāles un Laikmetīgās mākslas muzeja ēku (turpmāk - valsts kultūras objekti) būvniecību.

3. Aģentūrai ir šādas funkcijas:

3.1. organizēt valsts kultūras objektu ēku un būvju būvniecību;

3.2. vadīt valsts un starptautiskos projektus un programmas valsts kultūras objektu būvniecībai.

4. Aģentūra attiecībā uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecības projektu savas funkcijas veic tiktāl, ciktāl tas nav pretrunā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta īstenošanas likumu.

5. Pēc valsts kultūras objektu būvniecības pabeigšanas un nodošanas ekspluatācijā Ministru kabinets lemj par aģentūras likvidāciju.

6. Aģentūras finanšu līdzekļus veido:

6.1. valsts budžeta dotācijas no vispārējiem ieņēmumiem;

6.2. īpašiem mērķiem iezīmēti ieņēmumi;

6.3. pašu ieņēmumi (arī ieņēmumi no aģentūras sniegtajiem maksas pakalpojumiem);

6.4. ziedojumi, dāvinājumi un ārvalstu finansiālā palīdzība;

6.5. privatizācijā gūtie ieņēmumi.

7. Līdz likuma "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 2005.gadam"" spēkā stāšanās dienai aģentūras darbības nodrošināšanai izmantot Valsts kasē aģentūrai atvērto norēķinu kontu, kas paredzēts ieņēmumiem no maksas pakalpojumiem un citiem pašu ieņēmumiem.

8. Pēc likuma "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 2005.gadam"" spēkā stāšanās aģentūras darbības nodrošināšanai izmantot Valsts kasē atvērto valsts budžeta izdevumu kontu.

9. Kultūras ministrijai ieskaitīt aģentūras kontā 613975 latus no privati­zācijā gūtajiem ieņēmumiem, kas paredzēti akustiskās koncertzāles projektam, lai finansētu aģentūras izveidošanu un darbību 2005.gadā.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Kultūras ministre H.Demakova

15.04.2005
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.