Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.242

Rīgā 2005.gada 15.aprīlī (prot. Nr.18 4.§)

Par pakalpojumu līgumu slēgšanu, lai nodrošinātu Amerikas Savienoto Valstu prezidenta vizītes laikā no viesnīcām pārvietojamo viesu izmitināšanu

 

1. Pamatojoties uz likuma "Par iepirkumu valsts vai pašvaldību vajadzī­bām" 4.panta ceturto daļu (atbilstoši 2.pielikuma B daļas 17.punktam), Tūrisma attīstības valsts aģentūrai slēgt pakalpojumu līgumus par viesnīcu un restorānu pakalpojumiem, lai nodrošinātu Amerikas Savienoto Valstu prezidenta vizītes laikā no viesnīcām pārvietojamo viesu izmitināšanu. Pakalpojumu kopējais apmērs nedrīkst pārsniegt 700000 latu.

2. Finanšu ministrijai kopīgi ar Ekonomikas ministriju atrisināt jautājumu par nepieciešamo finanšu līdzekļu (700000 latu) piešķiršanu Tūrisma attīstības valsts aģentūrai šī rīkojuma 1.punktā minēto līgumu apmaksai.

3. Noteikt, ka par šī rīkojuma 1.punkta izpildi ir atbildīga Tūrisma attīstības valsts aģentūra.

4. Tūrisma attīstības valsts aģentūrai sagatavot un ekonomikas ministram līdz 2005.gada 30.maijam iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā pārskatu par šī rīkojuma 2.punktā minēto līdzekļu izlietojumu.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Ekonomikas ministrs A.K.Kariņš

15.04.2005
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.