Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.416

Rīgā 2000.gada 15.augustā (prot. Nr.37, 25.§)

Par nekustamā īpašuma Dundagas pagastā - Slīteres bākas - saglabāšanu valsts īpašumā

1. Saglabāt valsts īpašumā un nodot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valdījumā nekustamo īpašumu Dundagas pagastā - Slīteres bāku (četrstāvu mūra ēku (bāku), vienstāva mūra ēku (tehnisko celtni), vienstāva betona ēku (degvielas pagrabu), vienstāva mūra ēku (pagrabu), vienstāva mūra ēku (pirti), vienstāva mūra ēku (noliktavu), vienstāva dzīvojamo ēku, vienstāva dēļu ēku (šķūni) un vienstāva skaidbetona ēku (kūti)), kas ierakstīta zemesgrāmatā uz bezpeļņas organizācijas valsts akciju sabiedrības "Latvijas Jūras administrācija" vārda, un zemesgabalu 15000 m2 platībā (zemes kadastra Nr.8850-003-0061), kas ierakstīts zemesgrāmatā uz valsts vārda Satiksmes ministrijas personā.

2. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai pārņemt šī rīkojuma 1.punktā minēto nekustamo īpašumu no Satiksmes ministrijas un noteiktā kārtībā ierakstīt zemesgrāmatā uz valsts vārda Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas personā.

3. Noteikt, ka Slīteres bāka nav privatizējama.

Ministru prezidents A.Bērziņš

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs V.Makarovs

Rīkojums stājas spēkā ar 2000.gada 15.augustu

15.08.2000