Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

 

Ministru kabineta rīkojums Nr.907

Rīgā 2004.gada 24.novembrī (prot. Nr.64 37.§)

Par Konvenciju par Čehijas Republikas, Igaunijas Republikas, Kipras Republikas, Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas, Ungārijas Republikas, Maltas Republikas, Polijas Republikas, Slovēnijas Republikas, Slovākijas Republikas pievienošanos Konvencijai par divkāršas nodokļu uzlikšanas novēršanu sakarā ar asociētu uzņēmumu peļņas pareizu sadali ar tās grozījumiem, kas izdarīti ar 1995.gada 21.decembra Konvenciju un 1999. gada 25.maija Protokolu

 

1. Atbalstīt:

1.1. Konvencijas par Čehijas Republikas, Igaunijas Republikas, Kipras Republikas, Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas, Ungārijas Republikas, Maltas Republikas, Polijas Republikas, Slovēnijas Republikas, Slovākijas Republikas pievienošanos Konvencijai par divkāršas nodokļu uzlikšanas novēršanu sakarā ar asociētu uzņēmumu peļņas pareizu sadali ar tās grozījumiem, kas izdarīti ar 1995.gada 21.decembra Konvenciju un 1999.gada 25.maija Protokolu (turpmāk - pievienošanās konvencija), projektu;

1.2. pievienošanās konvencijas Parakstīšanas protokola projektu.

2. Pilnvarot Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Eiropas Savienībā parakstīt pievienošanās konvenciju un pievienošanās konvencijas Parakstīšanas protokolu.

3. Pievienošanās konvenciju un pievienošanās konvencijas Parakstīšanas protokolu pēc to parakstīšanas iesniegt apstiprināšanai Saeimā.

Ministru prezidents I.Emsis

Ārlietu ministrs A.Pabriks

24.11.2004