Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījums likumā "Par muitas nodokli"

Izdarīt likumā "Par muitas nodokli" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2003, 16.nr.) šādu grozījumu:

Izteikt 18.panta trešo daļu šādā redakcijā:

"(3) Ceļotājam, kas iebrauc Latvijas Republikā (turpmāk - ceļotājs), ir tiesības personiskajā bagāžā, nemaksājot muitas nodokli, neregulāri un nekomerciālā nolūkā pārvietot pāri Latvijas Republikas muitas teritorijas robežai jaunas un nelietotas preces, kuru ievešana Latvijas Republikas muitas teritorijā nav aizliegta vai ierobežota, ja to kopējā muitas vērtība nepārsniedz 150 latus (turklāt vienāda nosaukuma preces - ne vairāk par trim vienībām vai bez daudzuma ierobežojuma, ja to kopējā muitas vērtība nepārsniedz 15 latus), un pārtikas preces, kuru kopējā muitas vērtība nepārsniedz 15 latus (turklāt vienāda nosaukuma preces - ne vairāk par trim vienībām). Preču mērvienības (vienības) nosakāmas saskaņā ar Latvijas kombinēto nomenklatūru."

Likums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas.

Likums Saeimā pieņemts 2003.gada 18.septembrī.

Valsts prezidentes vietā
Saeimas priekšsēdētāja I.Ūdre

Rīgā 2003.gada 26.septembrī

Redakcijas piebilde: likums stājas spēkā ar 2003.gada 27.septembri.

 

27.09.2003
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.