Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS PADOMES LĒMUMS

Par grozījumiem Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumā «Par Latvijas Republikas Augstākās Padomes apsardzes dienesta izveidošanu»

 

Latvijas Republikas Augstākā Padome nolemj:

1. Izdarīt grozījumus Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumā «Par Latvijas Republikas Augstākās Padomes apsardzes dienesta izveidošanu», izsakot šā lēmuma 1. un 6. punktu šādā redakcijā:

«1. Izveidot no Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas 1. policijas bataljona personālsastāva Latvijas Republikas Augstākās Padomes apsardzes dienestu saskaņā ar štatu sarakstu. Noteikt, ka Latvijas Republikas Augstākās Padomes apsardzes dienests un tā darbinieki darbojas Latvijas Republikas likumā «Par policiju» noteikto pienākumu, tiesību un atbildības ietvaros.»

«6. Par Latvijas Republikas Augstākās Padomes apsardzes dienesta priekšnieku iecelt Juri Vectirānu, vienlaikus atbrīvojot viņu no 1. policijas bataljona komandiera pienākumu pildīšanas un uzdodot viņam nokomplektēt štatus un materiāltehnisko nodrošinājumu.»

2. Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1991. gada 3. septembrī

03.09.1991