Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS PADOMES LĒMUMS

Par Latvijas Republikas likuma «Par zemes nodokli» spēkā stāšanās kārtību

Latvijas Republikas Augstākā Padome nolemj:

1. Noteikt, ka Latvijas Republikas likums «Par zemes nodokli» stājas spēkā ar 1991. gada 1. janvāri.

2. Noteikt, ka kopsaimniecības, valsts saimniecības un citi lauksaimniecības uzņēmumi 1991. gadā maksā zemes nodokli par visu zemi, kas nodota to lietošanā pēc stāvokļa uz 1991. gada 1. janvāri, un tiem ir tiesības iekasēt no zemes otrējiem lietotājiem (kolhozniekiem, strādniekiem, kalpotājiem u. c.) par piemājas zemi, kas nodota viņu rīcībā pēc stāvokļa uz 1991. gada 1. jūniju, kā arī par lopu ganīšanai un lopbarības sagādei nodotajām platībām nodokļa samaksu, kura atbilst lauksaimniecības uzņēmuma vidējai nodokļa likmei.

3. Uzdot Latvijas Republikas Ministru Padomei līdz 1990. gada 30. decembrim iesniegt Latvijas Republikas Augstākajai Padomei apstiprināšanai celma naudas aprēķināšanas principus, maksas apjomus par rneža blakusizmantošanas produktu iegūšanu, maksu par meža izmantošanu medību un atpūtas vajadzībām, kā arī kārtību, kādā šī maksa sadalāma pa republikas un vietējo pašvaldību budžetiem.

Latvijas Republikas Augstākas Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1990. gada 20. decembrī