Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par Ventspils pilsētas un Ventspils rajona administratīvās robežas grozīšanu

Grozīt Ventspils pilsētas un Ventspils rajona administratīvo robežu, pievienojot Ventspils pilsētas teritorijai daļu no Ventspils rajona Tārgales pagasta teritorijas, un noteikt Ventspils pilsētas un Ventspils rajona, kā arī Tārgales pagasta administratīvās robežas posmu no Ventspils rajona Tārgales pagasta robežpunkta nr.54 pa Ventspils—Rīgas autoceļa joslas kreiso malu, no Ventspils skaitot, līdz krustojumam ar Ventspils—Kolkas autoceļu, tad pa Ventspils—Kolkas autoceļa joslas kreiso malu, no Ventspils skaitot, līdz piemājas saimniecībai "Stūri", tad pa piemājas saimniecības "Stūri" ziemeļu robežu līdz valsts rezerves zemei, tad pa valsts rezerves zemes ziemeļu robežu līdz zemnieku saimniecībai "Bušnieki", tad pa zemnieku saimniecības "Bušnieki" ziemeļu robežu līdz Ventspils—Dundagas autoceļam, tad pāri Ventspils—Dundagas autoceļam un tālāk pa autoceļa joslas kreiso malu, no Ventspils skaitot, līdz Ventspils rajona Tārgales pagasta robežpunktam nr.67.

Pārejas noteikumi

1. Grozīto administratīvās robežas posmu attiecīgajos plāna kartogrāfiskajos materiālos iezīmē Valsts zemes dienests.

2. Ventspils pilsētai pievienotajā teritorijā zemes reformu veic atbilstoši likumam "Par zemes reformu Latvijas Republikas lauku apvidos" un likumam "Par zemes privatizāciju lauku apvidos".

3. Izdevumus, kas saistīti ar šajā likumā paredzēto pašvaldību administratīvo robežu grozīšanu, sedz Ventspils pilsētas dome.

4. Pašvaldību iemaksas Pašvaldību finansu izlīdzināšanas fondā un dotācijas no šā fonda sakarā ar pašvaldību administratīvo teritoriju pārveidošanu vai to administratīvo robežu grozīšanu Pašvaldību finansu izlīdzināšanas fonda padome pārrēķina nākamajā finansu gadā pēc administratīvi teritoriālo grozījumu izdarīšanas.

Likums Saeimā pieņemts 1996.gada 8.jūlijā.
Valsts prezidents G. Ulmanis
Rīgā 1996.gada 10.jūlijā
24.07.1996