Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Saeima ir pieņēmusi
un Valsts prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Preču un pakalpojumu drošuma likumā

Izdarīt Preču un pakalpojumu drošuma likumā (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2000, 14.nr.) šādus grozījumus:

1. 10.pantā:

aizstāt vārdus "Sanitārā robežinspekcija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Pārtikas un veterinārā dienesta Sanitārā robežinspekcija" (attiecīgā locījumā);

papildināt pantu ar trešo daļu šādā redakcijā:

"(3) Ministru kabinets nosaka Pārtikas un veterinārā dienesta Sanitārās robežinspekcijas kontrolei pakļauto preču sarakstu un preču kontroles kārtību uz muitas robežas, brīvajās zonās, brīvajās noliktavās un muitas noliktavās."

2. Izteikt 11.panta otro daļu šādā redakcijā:

"(2) Tirgus uzraudzības padomes nolikumu un sastāvu apstiprina Ministru kabinets, iekļaujot tajā pa vienam pārstāvim no Ekonomikas ministrijas, Labklājības ministrijas, Zemkopības ministrijas, Satiksmes ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, noteiktām tirgus uzraudzības iestādēm un Valsts ieņēmumu dienesta Galvenās muitas pārvaldes."

3. Aizstāt 16.panta otrajā daļā vārdus "Sanitāro robežinspekciju" ar vārdiem "Pārtikas un veterinārā dienesta Sanitāro robežinspekciju".

Likums Saeimā pieņemts 2002.gada 14.martā.

Valsts prezidentes vietā
Saeimas priekšsēdētājs J.Straume

Rīgā 2002.gada 27.martā

 

10.04.2002