Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru prezidenta rīkojums Nr. 171

Rīgā 2000.gada 10.maijā

Par Valdības rīcības plāna izpildes nodrošināšanu

1. Lai operatīvi kontrolētu, kā tiek īstenots Valdības rīcības plāns Deklarācijas par Ministru kabineta iecerēto darbību izpildei (turpmāk - rīcības plāns), kā arī regulāri atjaunotu pieejamo informāciju Ministru kabineta mājas lapā tīklā "Internet", ministriem un Eiropas integrācijas biroja direktoram sniegt informāciju par rīcības plānā paredzēto darbību veikšanu (līdz termiņam, kas rīcības plānā norādīts attiecīgās darbības izpildei), izmantojot šādu paraugu:

Darbības kārtas numurs Atskaite par darbības izpildi

(aile "Nr." rīcības plānā)

2. Informācija par rīcības plānā paredzēto darbību izpildi sniedzama līdz 2000.gada 22.maijam.

3. Atskaiti (apjoms - līdz 250 zīmēm (burtiem)) sniedz atbildīgais par attiecīgajā rīcības plāna punktā paredzētās darbības izpildi.

4. Atskaite iesniedzama elektroniskā formā (MS Word formāts), nosūtot to Ministru prezidenta birojam (e-pasta adrese: lapina@mk.gov.lv). Pēc atskaites saņemšanas iesniedzējam tiek nosūtīts apstiprinājums.

5. Ja rīcības plānā paredzētā darbība noteiktajā termiņā nav izpildīta, jāziņo par kavējuma iemeslu un jāpiedāvā jauns darbības izpildes termiņš (ziņojuma apjoms - līdz 250 zīmēm (burtiem)). Par koriģētā termiņa akceptēšanu izpildītājam tiks paziņots.

6. Ja informācija par rīcības plānā paredzētās darbības izpildi līdz noteiktajam termiņam netiek saņemta, attiecīgais rīcības plāna punkts uzskatāms par neizpildītu.

7. Operatīvās atskaites sniegšana (ja to paredz attiecīgo dokumentu izstrādes vai darbu izpildes kārtība) neaizstāj parasto dokumentāro procedūru.

8. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru prezidenta 1999.gada 2.septembra rīkojumu Nr.347 "Par Valdības rīcības plāna izpildes nodrošināšanu" (Latvijas Vēstnesis, 1999, 286./289.nr.).

 

Ministru prezidents A.Bērziņš

10.05.2000