Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par ieņēmumiem no meža resursu realizācijas"

Izdarīt likumā "Par ieņēmumiem no meža resursu realizācijas" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1994, 15.nr.) šādus grozījumus:

1. Izslēgt 1.panta ceturto daļu.

2. Izteikt 2.pantu šādā redakcijā:

"2.pants. Ieņēmumu avoti

(1) Ieņēmumus gūst, realizējot meža resursus valsts īpašumā esošajos un visos lietošanā nodotajos mežos par noteiktu taksi (cenu) vai izsolēs, iznomājot valsts īpašumā esošos mežus vai meža zemes meža resursu ieguvei, uzliekot naudas sodus par meža apsaimniekošanas un izmantošanas noteikumu pārkāpumiem visos mežos, realizējot atsavinātos, noteiktā termiņā neizvestos kokmateriālus un saņemot atlīdzību par mežsaimniecībai nodarītajiem zaudējumiem valsts īpašumā esošajos un visos lietošanā nodotajos mežos.

(2) Ieņēmumus no visiem mežiem veido atlīdzība par mežsaimniecībai nodarītajiem zaudējumiem un naudas sodi par Medību likuma, likuma "Par meža apsaimniekošanu un izmantošanu" un saskaņā ar šiem likumiem izdoto noteikumu pārkāpumiem."

3. Izslēgt 5.pantu.

Likums stājas spēkā 1998.gada 1.janvārī.

Likums Saeimā pieņemts 1997.gada 18.decembrī.

Valsts prezidents G.Ulmanis

Rīgā 1997.gada 30.decembrī

01.01.1998