Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Rīgas domes priekšsēdētāja rīkojums Nr.351-r

Rīgā 2000.gada 20.aprīlī

Par ugunsdrošību Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajos mežos

Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 30.12.1997. noteikumu Nr.440 "Ugunsdrošības noteikumi" 25.punktu un sakarā ar paaugstinātu ugunsbīstamību Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajos mežos:

1. Noteikt, ka paaugstinātas meža ugunsbīstamības periods ir no 21.04.2000. līdz 01.10.2000.

2. Noteikt, ka paaugstinātas meža ugunsbīstamības periodā jāievēro Latvijas Republikas Ministru kabineta 30.12.1997. noteikumu Nr.440 "Ugunsdrošības noteikumi" 26., 27., 28.punkta prasības, tai skaitā ir aizliegta mehānisko transporta līdzekļu (izņemot operatīvo un meža apsaimniekošanai izmantojamo transporta līdzekļu) braukšana pa mežu ārpus vispārējas lietošanas ceļiem, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams ugunsgrēka dzēšanai, palīdzības sniegšanai nelaimes gadījumos un meža apsaimniekošanas vajadzībām. Aizliegta ugunskuru kurināšana (izņemot ugunskuru kurināšanu, kas saistīta ar meža apsaimniekošanu un saskaņota ar Valsts meža dienestu un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu), degošu izsmēķu, sērkociņu un citu degošu vai gruzdošu priekšmetu nomešana mežā vai tā tuvumā.

3. Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas meži" līdz 25.04.2000. sastādīt un iesniegt Rīgas domē un Valsts meža dienestā meža ugunsdzēsības operatīvo plānu, nodrošināt meža ugunsgrēku lokalizāciju un likvidāciju Rīgas pilsētas administratīvajās robežās esošajos mežos.

4. Rīkojuma izpildi kontrolēt Rīgas pašvaldības policijas pārvaldei un Rīgas domes Vides departamentam.

5. Rīgas domes Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļai sniegt informāciju laikrakstos, radio un televīzijā un nodrošināt rīkojuma publicēšanu laikrakstā "Rīgas Balss".

Rīgas domes priekšsēdētājs A.Bērziņš

20.04.2000